Derby regionu coraz bliżej

  2

  Wielkimi krokami zbliża się niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie 29. kolejki piłkarskiej III-ligi dolnośląsko-lubuskiej pomiędzy Polonią Świdnica, a Lechią Dzierżoniów. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 26 maja, pierwszy gwizdek arbitra o 17.00.

  Kilka tygodni temu na oficjalnej stronie internetowej Polonii przeprowadzona została sonda, na temat formy organizacji meczu. Dostępne były dwie drogi: bezpłatne wejście na stadion dla ograniczonej liczby kibiców (199 fanów) lub impreza biletowana – 6zł ulgowy, 10zł normalny, jednak na stadionie zasiąść będzie mogło wtedy blisko 1000 kibiców gospodarzy i 100 sympatyków gości przebywających w wydzielonym dla nich sektorze. W głosowaniu wybór padł zdecydowanie na drugą opcję – 26 maja oprócz ciekawego pojedynku na murawie, będziemy z pewnością oglądać wysoką frekwencję.

  Obie ekipy są obecnie sąsiadami w ligowej tabeli, zarówno Lechia, jak i Polonia zgromadziły w swoim dorobku 36 punktów. Dzierżoniowianie, którzy wygrali pewnie na własnym terenie 2:0 plasują się na siódmej pozycji, Polonia jest ósma, nasza strata do podium jest jednak bardzo mała. Trzecia w ligowym zestawieniu Lechia Zielona Góra wyprzedza nas zaledwie o 3 „oczka”. W sobotę 26 maja zapowiada się zatem niezwykle ciekawe widowisko, Polonio liczymy na rewanż. Wszystkich kibiców zapraszamy już dziś na ten pojedynek. Stwórzmy wspólnie ciekawe widowisko.

   

  /tylkopolonia.pl/

  Poprzedni artykułBednarek rozkołysał Świdnicę, pogoda krzyżuje plany [FOTO]
  Następny artykułArkadiusz Kaczmarek mistrzem świata?