Weekendowe spotkania piłkarskie

    0

    W ubiegły weekend na boiska po raz kolejny wybiegli piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Oto wyniki rozegranych spotkań:

     

    III Liga

    Polonia Świdnica- Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 (wo)

    Arka Nowa Sól- Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:4

    MKS Oława- Ilanka Rzepin 0:1

    Orzeł Międzyrzecz- Bielawianka Bielawa 1:3

    Pogoń Świebodzin- Prochowiczanka Prochowice 0:2

    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Lechia Zielona Góra 0:1

    Polonia Trzebnica- Lechia Dzierżoniów 0:0

     

    IV Liga

    AKS Strzegom- GKS Kobierzyce 1:3

    Ślęza Wrocław- Piast Żmigród 1:1

    Miedź II Legnica- Orkan Szczedrzykowice 0:4

    Strzelinianka Strzelin- Piast Zawidów 0:3

    Karkonosze Jelenia Góra- Sokół Wielka Lipa 1:2

    Granica Bogatynia- Puma Pietrzykowice 3:0

    Foto-Higiena Gać- Konfeks Legnica 3:0

    Iskra Kochlice- Nysa Zgorzelec 3:0

     

    Klasa Okręgowa

    Victoria Świebodzice- Unia Złoty Stok 5:1

    Piast Nowa Ruda- Lechia II Dzierżoniów 11:0

    Kryształ Stronie Śląskie- LKS Bystrzyca Górna 0:1

    Grom Witków- Biały Orzeł Mieroszów 3:1

    Stal Świdnica- Iskra Jaszkowa Dolna 3:1

    MKS Szczawno Zdrój- Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:0

    Pogoń Pieszyce- Zjednoczeni Żarów 1:2

    Górnik Boguszów- Gorce- Nysa Kłodzko 0:3

     

    Klasa A

    Skalnik Czarny Bór- Wenus Nowice 2:0

    Zjednoczeni II Żarów- LKS Bystrzyca Dolna 3:2

    Górnik II Wałbrzych- Rawa Boleścin 6:0

    Gwarek Wałbrzych- Włókniarz Głuszyca 5:2

    Granit Roztoka- Czarni Wałbrzych 1:1

    Cukrownik Pszenno- Zagłębie Wałbrzych 2:1

    Unia Jaroszów- Koliber Uciechów 1:0

    Sudety Dziećmorowice- Karolina Jaworzyna Śląska 3:6

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Zieloni Mrowiny- LKS Piotrowice Świdnickie 6:1

    LKS Wiśniowa- Błyskawica Kalno 6:1

    Granit Rogoźnica- Zryw Łażany 2:2

    Wierzbianka Wierzbna- Płomień Dobromierz 1:4

    Herbapol Stanowice- Tęcza Bolesławice 0:2

    Błękitni Komorów- Nysa Kłaczyna 1:3

    Wodospad Zastruże- Grom Panków 3:3

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Sparta Oleszna – przełożony

    Sparta Ostroszowice- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:5

    Klubokawiarnia Roztocznik- Piast Jaźwina 5:4

    Ślężanka Tąpadła- Płomień Makowice 2:3

    Boxmet Piskorzów- Zgoda Grodziszcze 3:3

    Orzeł Piława Dolna- LKS Dobrocin 4:2

    Spółdzielnia Marcinowice- Dąb Mościsko 0:2

     

    Grupa Wałbrzyska

    Victoria II Świebodzice- Husaria Grzędy 13:0

    Płomyk Borówno- Grodno Zagórze Śląskie 1:1

    Joker Jaczków- Iskra Witków Śląski 2:8

    KS Walim- Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:2

    Gryf Burkatów- Zdrój Jedlina Zdrój 1:4

    Zieloni Mokrzeszów- Podgórze Wałbrzych 2:1