Święto Konstytucji z ELDO i Małpą

  48

  3 maja 2012 roku to data, która bez wątpienia nie pozostanie nie zauważona i to nie tylko ze względu na Konstytucję 3 Maja. W Świdnicy zanosi się na iście królewski koncert. W tym dniu zagra jeden z najciekawszych muzyków hip – hopowych w Polsce. W Klubie Bolko zarymuje Eldo.

  Leszek „ELDO” Kaźmierczak urodzony i wychowany w Warszawie, a konkretniej na Bemowie raper, muzyk aktor. Członek nieistniejącego już zespołu Grammatik. Współpracował z takimi osobistościami jak DJ Vadim, Indy Wich czy Leszkiem Możdżerem. Kilkukrotnie zapraszany był na największy na świecie festiwal hip-hopowy – HipHop Kemp w czeskim Hradec Kralove. Od wielu lat zafascynowany historią i kulturą przedwojennej Warszawy i tematem powstania warszawskiego zdobył licencje warszawskiego przewodnika.
  Dodatkową atrakcją muzyczną będzie występ poprzedzający koncert Eldo. Na scenie Klubu Bolko wystąpi „Małpa”, czyli Łukasz Małkiewicz. Pochodzący z Torunia niespełna dwudziestosiedmioletni muzyk swoją karierę rozpoczynał w składzie Proximate, natomiast solowo działa od 2009 r. kiedy to ukazał się jego debiutancki album „Kilka numerów o czymś”. W przekazie jest szczery aż do bólu i całkiem trafny w porównaniach. Jego teksty są prawdziwe i wymowne, brzydzi się kłamstwem dlatego nie szczędzi słów by je tępić i negować.
  Eldo, Małpa, Fremik, 3 maja 2012 r., Świdnica, Klub Bolko, godzina 19:00, wstęp – 10 zł. Bilety do nabycia w Świdnickim Ośrodku Kultury.
  A na koniec na zachętę.

  maja

  Poprzedni artykułZ Walii na rowerze, dla niewidomych
  Następny artykułWeekendowe spotkania piłkarskie