Świąteczne granie

    1

    Mimo trwających Świąt Wielkanocnych większość drużyn piłkarskich z naszego regionu wyszła na boisko walcząc o ligowe punkty.

    III Liga

    Arka Nowa Sól- Promień Żary 1:4

    Orzeł Międzyrzecz- Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:2

    MKS  Oława- Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0 (wo)

    Pogoń Świebodzin- Ilanka Rzepin 3:1

    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Bielawianka Bielawa 4:0

    Polonia Trzebnica- Prochowiczanka Prochowice 2:1

    Lechia Dzierżoniów- Lechia Zielona Góra 2:4

    Pauza: Polonia Świdnica

     

    IV Liga

    AKS Strzegom- Piast Żmigród 0:0

    Miedź II Legnica- Ślęza Wrocław 0:3

    Strzelinianka Strzelin- GKS Kobierzyce 2:0

    Karkonosze Jelenia Góra- Orkan Szczedrzykowice 1:2

    Granica Bogatynia- Piast Zawidów 1:1

    Foto-Higiena Gać- Sokół Wielka Lipa 0:0

    Iskra Kochlice- Puma Pietrzykowice 2:2

    Nysa Zgorzelec- Konfeks Legnica 2:0

     

    Klasa Okręgowa

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Górnik Boguszów- Gorce 3:2

    Victoria Świebodzice- Piast Nowa Ruda 0:1

    Kryształ Stronie Śląskie- Unia Złoty Stok 1:0

    Grom Witków- Lechia II Dzierżoniów 6:1

    Stal Świdnica- LKS Bystrzyca Górna 3:1

    MKS Szczawno- Zdrój- Biały Orzeł Mieroszów 5:0

    Pogoń Pieszyce- Iskra Jaszkowa Dolna 2:0

    Nysa Kłodzko- Zjednoczeni Żarów 2:0

     

    Klasa A

    Skalnik Czarny Bór- Zjednoczeni II Żarów 3:2

    Górnik II Wałbrzych- Wenus Nowice 8:1

    Gwarek Wałbrzych- LKS Bystrzyca Dolna 4:0

    Granit Roztoka- Rawa Boleścin 2:0

    Cukrownik Pszenno- Włókniarz Głuszyca 2:1

    Unia Jaroszów- Czarni Wałbrzych 0:4

    Sudety Dziećmorowice- Zagłębie Wałbrzych 3:0

    Karolina Jaworzyna Śląska- Koliber Uciechów 5:0

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Tęcza Bolesławice- Grom Panków 6:2

    Płomień Dobromierz- Wodospad Zastruże 1:1

    Zryw Łażany- Błękitni Komorów 2:2

    Błyskawica Kalno- Herbapol Stanowice 1:3

    LKS Piotrowice Świdnickie- Wierzbianka Wierzbna 1:2

    Orzeł Witoszów- Granit Rogoźnica 2:2

    Zieloni Mrowiny- LKS Wiśniowa 3:0

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- LKS Dobrocin 2:0

    Zgoda Grodziszcze- Dąb Mościsko 5:1

    Zryw Gola Świdnicka- Spółdzielnia Marcinowice 8:0

    Piast Jaźwina- Boxmet Piskorzów 0:1

    Sparta Oleszna- Ślężanka Tąpadła 3:4

    Sparta Ostroszowice- Klubokawiarnia Roztocznik 3:2

     

    Grupa Wałbrzyska

    Victoria II Świebodzice- Płomyk Borówno 5:0

    Joker Jaczków- Grodno Zagórze Śląskie 1:5

    KS Walim- Husaria Grzędy 4:0

    Gryf Burkatów- Iskra Witków Śląski 0:3

    Berit Głuszyca- Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:0

    Zieloni Mokrzeszów- Zdrój Jedlina Zdrój 2:4

    /M.Rodziewicz/