Spróbuj sił w „Rozdźwiękach”

  1

  Świdnicki Ośrodek Kultury i Fundacja Bona Fide zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki”. Uczestnicy będą mogli nie tylko zaprezentować swój talent na scenie, ale także wziąć udział w warsztatach. Zaproszenie skierowane jest do młodych mieszkańców powiatów świdnickiego, jaworskiego, wałbrzyskiego, dzierżoniowskiego i jeleniogórskiego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 kwietnia.

     W konkursie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 7 do 21 lat,  soliści oraz zespoły wokalne (do 5 osób) z wyłączeniem  laureatów nagród Grand Prix poprzednich edycji festiwalu.  Każdy wykonawca zobowiązany jest przygotować na eliminacje dwie piosenki:

  – jedną obowiązkową z którejkolwiek z  płyt  Fundacji „Młodzi Artyści Śpiewają”,

  – cegiełka wraz z płytą na rzecz fundacji można nabyć za pośrednictwem strony internetowej www.mlodziartysci.eu  oraz w Świdnickim Ośrodku Kultury.

   – drugą dowolną piosenkę w języku polskim.

    Eliminacje do Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki ” – Świdnica 2012 odbędą się dnia 17 kwietnia 2012 r. od godz. 15.00 w Świdnickim Ośrodku Kultury, Klub Bolko, Plac Grunwaldzki, 58-100 Świdnica

  W dniach 21– 22 kwietnia 2012 roku w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury     zostaną przeprowadzone warsztaty wokalne, próby oraz Koncert Konkursowy Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Świdnica 2012.

   Na zdobywcę Grand Prix Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Świdnica 2012 czeka nagroda wysokości 1000 zł.         

  Więcej informacji udziela Świdnicki Ośrodek Kultury, Rynek 43, 58-100 Świdnica, www.sok.com.pl.

    Bożena Kuźma

    [email protected]

    tel. (074) 8515655

  Joanna Gulbicka-Byra

  [email protected]

  tel. 606 357 427

  Poprzedni artykułNie przesadzaj z dyngusem
  Następny artykułŚwiąteczne granie