Specjalna sesja fotograficzna

  0

  Skrzynka mailowa ze zdjęciami do portretu Jana Pawła II już przepełniona od zgłoszeń mieszkańców. Ale to nie koniec, bo akcja trwa do piątku, 27 kwietnia. W środę, 25 kwietnia laureat Debiutu Gospodarczego, właściciel Imagostudio.co będzie robił zdjęcia świdniczanom. Kamil Gąszowski, bo o nim mowa, będzie czekał na wszystkich chętnych przed Galerią 44 w świdnickim Rynku (dawna Galeria fotografii). Akcja przeprowadzona zostanie w środę w godz. 15.00-18.00. W przypadku złej pogody zdjęcia będą wykonywane we wnętrzach Galerii 44.

  Przypominamy, że ze zdjęć mieszkańców powstanie wielki portret Jana Pawła II. Akcja ma związek z planowanym na 8 maja oficjalnym ogłoszeniem nadania patronatu bł. Jana Pawła II dla Świdnicy. Zdjęcia świdniczan – najlepiej portretowe – do tego czasu można wysyłać na adres [email protected]

  Udział w akcji jest bezpłatny. Wysłanie zdjęcia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zgodny na ich publikację.

  Zachęcamy młodych świdniczan, by pomogli osobom starszym w wysyłaniu zdjęć. Każdy z nas może włączyć się w ideę powstania wyjątkowego portretu, a przez to współtworzyć historyczny moment w dziejach miasta – apeluje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy UM w Świdnicy.

   

   

  Poprzedni artykułPierwszy zakład w podstrefie otwarty
  Następny artykułPomaszerują w obronie TV Trwam