Sobotnio-niedzielne starcia piłkarskie

    0

    Za nami kolejne mecze drużyn grających od III ligi po B-klasę. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

    III Liga

    Orzeł Ząbkowice Śląskie- Polonia Świdnica 1:3

    Lechia Dzierżoniów- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:2

    Lechia Zielona Góra- Pogoń Świebodzin 0:1

    Prochowiczanka Prochowice- Orzeł Międzyrzecz 2:0

    Bielawianka Bielawa- MKS Oława 0:2

    Ilanka Rzepin- Arka nowa Sól 5:0

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą- Promień Żary 0:3 (wo)

     

    IV Liga

    Piast Żmigród- Iskra Kochlice 1:1

    Nysa Zgorzelec- Foto-Higiena Gać 1:2

    Konfeks Legnica Granica Bogatynia 0:3

    Puma Pietrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra 0:3

    Sokół Wielka Lipa- Strzelinianka Strzelin 1:3

    Piast Zawidów- MKS II Legnica 4:2

    Orkan Szczedrzykowice- AKS Strzegom 3:1

    GKS Kobierzyce- Ślęza Wrocław 1:1

     

    Klasa Okręgowa

    MKS Szczawno Zdrój- Zjednoczeni Żarów 2:0

    Górnik Boguszów- Gorce- Victoria Świebodzice 1:1

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Stal Świdnica 1:1

    Iskra Jaszkowa Dolna- Grom Witków 2:2

    Biały Orzeł Mieroszów- Kryształ Stronie Śląskie 2:2

    LKS Bystrzyca Górna- Piast Nowa Ruda 0:1

    Lechia II Dzierżoniów- Unia Złoty Stok 0:2

     

    Klasa A

    Granit Roztoka- Zagłębie Wałbrzych 1:2

    Sudety Dziećmorowice- Skalnik Czarny Bór 2:3

    Karolina Jaworzyna- Unia Jaroszów- przełożony

    Koliber Uciechów- Cukrownik Pszenno 6:0

    Czarni Wałbrzych- Gwarek Wałbrzych 2:4

    Włókniarz Głuszyca- Górnik II Wałbrzych 2:2

    Rawa Boleścin- Zjednoczeni II Żarów 4:0

    LKS Bystrzyca Dolna- Wenus Nowice 1:1

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Grom Panków- Błękitni Komorów 0:7

    Nysa Kłaczyna- Herbapol Stanowice 2:0

    Tęcza Bolesławice- Wierzbianka Wierzbna 5:5

    Płomień Dobromierz- Granit Rogoźnica 4:2

    Zryw Łażany- LKS Wiśniowa 1:1

    Błyskawica Kalno- Zieloni Mrowiny 1:3

    LKS Piotrowice Świdnickie- Orzeł Witoszów 1:1

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Spółdzielnia Marcinowice 3:1

    Dąb Mościsko- Orzeł Piława Dolna 0:3

    LKS Dobrocin- Boxmet Piskorzów 2:3

    Zryw Gola Świdnicka- Ślężanka Tąpadła 1:1

    Płomień Makowice- Klubokawiarnia Roztocznik 8:1

    Piast Jaźwina- Sparta Ostroszowice- nie odbył się

    Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Sparta Oleszna 3:1

     

    Grupa Wałbrzyska

    Płomyk Borówno- Zieloni Mokrzeszów 2:1

    Podgórze Wałbrzych- Berit Głuszyca 1:1

    Zdrój Jedlina Zdrój- KS Walim 5:0

    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych- Joker Jaczków 1:5

    Iskra Witków Śląski- Victoria II Świebodzice 1:0

    Husaria Grzędy- Grodno Zagórze Śląskie 1:4

    /M.Rodziewicz/