Piłkarskie emocje w naszym regionie

    0

    Za nami kolejne mecze drużyn grających w III i IV lidze, okręgówce, a także klasach A i B. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

    III Liga

    Polonia Świdnica- Arka Nowa Sól 2:2

    Prochowiczanka Prochowice- Lechia Dzierżoniów 1:2

    Bielawianka Bielawa- Polonia Trzebnica 1:0

    Ilanka Rzepin- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:5

    Orzeł Ząbkowice Śląskie- Pogoń Świebodzin 2:0

    Celuloza Kostrzyn nad Odrą- Orzeł  Międzyrzecz 0:3

    Promień Żary- MKS Oława 1:1

     

    IV Liga

    AKS Strzegom- Miedź II Legnica 1:0

    Piast Żmigród- Konfeks Legnica 3:0

    Puma Pietrzykowice- Nysa Zgorzelec 0:4

    Sokół Wielka Lipa- Iskra Kochlice 7:0

    Piast Zawidów- Foto-Higiena Gać 0:3

    Orkan Szczedrzykowice- Granica Bogatynia 3:2

    GKS Kobierzyce- Karkonosze Jelenia Góra 1:1

    Ślęza Wrocław- Strzelinianka Strzelin 2:0

     

    Klasa Okręgowa

    Lechia II Dzierżoniów-Stal Świdnica 2:2

    MKS Szczawno Zdrój- LKS Bystrzyca Górna 2:1

    Zjednoczeni Żarów- Victoria Świebodzice 3:0

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Nysa Kłodzko 1:3

    Iskra Jaszkowa Dolna- Górnik Boguszów- Gorce 7:1

    Biały Orzeł Mieroszów- Pogoń Pieszyce 1:2

    Unia Złoty Stok- Grom Witków 2:1

    Piast Nowa Ruda- Kryształ Stronie Śląskie 2:1

     

    Klasa A

    Granit Roztoka- LKS Bystrzyca Dolna 6:0

    Koliber Uciechów- Skalnik Czarny Bór 2:1

    Zagłębie Wałbrzych- Karolina Jaworzyna Śląska 0:0

    Czarni Wałbrzych- Sudety Dziećmorowice 0:4

    Włókniarz Głuszyca- Unia Jaroszów 4:1

    Rawa Boleścin- Cukrownik Pszenno 2:3

    Wenus Nowice- Gwarek Wałbrzych 3:3

    Zjednoczeni II Żarów – Górnik II Wałbrzych 1:7

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Granit Rogoźnica- Zieloni Mrowiny 2:3

    Wierzbianka Wierzbna- Orzeł Witoszów 3:1

    Herbapol Stanowice- LKS Piotrowice Świdnickie 8:2

    Błękitni Komorów- Błyskawica Kalno 4:0

    Wodospad Zastruże- Zryw Łażany 2:1

    Grom Panków-Płomień Dobromierz 3:1

    Nysa Kłaczyna- Tęcza Bolesławice 1:1

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Klubokawiarnia Roztocznik 1-9

    Ślężanka Tąpadła- Sparta Ostroszowice 4:4

    Boxmet Piskorzów- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3:3

    Orzeł Piława Dolna- Piast Jaźwina 2:4

    Spółdzielnia Marcinowice- Płomień Makowice 1:4

    Dąb Mościsko- Zryw Gola Świdnicka 1:1

    LKS Dobrocin- Zgoda Grodziszcze 1:3

     

    Grupa Wałbrzyska

    Victoria II Świebodzice- Joker Jaczków 6:1

    Zdrój Jedlina Zdrój- Podgórze Wałbrzych 8:0

    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych- Zieloni Mokrzeszów 2:1

    Iskra Witków Śląski- Berit Głuszyca 2:1

    Husaria Grzędy- Gryf Burkatów 1:2

    Grodno Zagórze Śląskie- KS Walim 8:3

    /M.Rodziewicz/