Magazyn Swidnica24.pl przy dobrej kawie

  0

  Pogoda znów nie rozpieszcza, ale oczywiście nawet plucha ma swoje dobre strony. Jest znakomitym pretekstem do tego, by zanurzyć się w lekturę przy filiżance dobrej kawy. A kto nie jest szczęśliwym posiadaczem ekspresu, może z laptopem pod pachą wybrać się na świdnicki Rynek i tam w miejscu, które stworzyła bohaterka cyklu „Ludzie z pasją” (Magazyn Swidnica24.pl, dział Wywiad), oddać się przyjemnościom podniebienia i czytania.

  Foto Irena Dębosz

  Bo Irena Dębosz do wszystkiego, także do kawy, podchodzi z pasją i artyzmem. W sercu miasta stworzyła miejsce, w którym szansę na prezentację swoich talentów mają młodzi, utalentowani świdniczanie, a goście, odwiedzający Galerię 44 w eleganckim wnętrzu mogą oddać się przyjemności picia kawy i lektury.

  W tym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl jak zawsze czekają na Państwa podpowiedzi, co poczytać, na jaki film wybrać się do kina, co zwiedzić i wreszcie co ugotować. W kuchni czarodziejki Penelopy wiosna w pełni. W kolejnym odcinku zaprasza do przygotowania wariacji na temat naleśników. Jaki farsz pasuje do wiosny? O tym w dziale Kuchnia.

  Do poczytania polecamy, nie tylko kibicom sportowym, biografię znakomitego polskiego piłkarza, Kazimierza Deyny (dział Książka). A jeśli wreszcie przestanie padać deszcz, warto zabrać rodzinę lub przyjaciół do Kotliny Kłodzkiej i poznać tajemnicę kamiennego świata (dział Turystyka). Jak zawsze zachęcamy także do badania naszych praw konsumenckich. Danuta Mazur w dziale Porady podpowiada, co zrobić, gdy przydarzy się kolizja z udziałem samochodu z zagranicy.

  Miłego weekendu!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Irena Dębosz
  Następny artykułCzołowi rajdowcy oceniają świdnicki prolog