Wygrana na początek zmagań w Mistrzostwach Polski

0

Siatkarki MKS-u Świdnica rozpoczęły walkę o ćwierćfinał Mistrzostw Polski kadetek. W pierwszym spotkaniu w hali przy ulicy Pionierów podejmowały Spartę Paczków. Zgodnie z przewidywaniami  podopieczne Wojciecha Ząbka pewnie wygrały 3:0.

Nasze siatkarki dominowały w każdym elemencie gry. Dobrze rozgrywały, były bardzo skuteczne w ataku. Mimo że Paczków zajął trzecie miejsce w swoim województwie różnica poziomów była bardzo widoczna. Pierwsze dwa sety były całkowicie zdominowane przez MKS.  W trzecim secie w nasz zespól wkradło się małe rozprężenie. Mimo to udało nam się wygrać tę partię i cały mecz – opowiadał Wojciech Ząbek. Kolejnym rywalem świdnickich siatkarek będzie Dwójka Kostrzyn nad Odrą. Początek spotkania około godziny 17:30.

MKS Świdnica- Sparta Paczków 3:0 (25:14, 25:12, 25:21)

MKS:  M. Gazella, Bernaciak, Krusiewicz, Golec, Woźniak, Dolecka, Redgowska oraz Woszczyńska, Druciak, N. Gazella, Kondziołka, Pawlak