Magazyn Swidnica24.pl na dobry dzień

  0

  Humor poprawia się tuż po obudzeniu, kiedy przez szyby zagląda słońce, ale przyjemności nigdy dość. Magazyn Swidnica24.pl jak co tydzień podpowiada, co warto przeczytać, gdzie wybrać się na wycieczkę czy do kina, co smacznego ugotować, jak uniknąć pułapek zastawianych na konsumentów i kogo poznać.

  Foto Wikipedia

  Pogoda zdecydowanie sprzyja wyprawom bliższym i dalszym. Wraz z portalem Znanenieznane.pl zapraszamy na szlak dolnośląskich pałaców, które po renowacji znów zachwycają. Wojanów, Łomnica, Staniszów – to tylko 100 kilometrów od Świdnicy. Dlaczego warto się tam wybrać? Wyjaśnienie w dziale Turystyka.

  Jeśli nie podróż, to może wspólne wyjście do kina? Adrianna Woźniak w dziale Kino przygląda się wielu dotychczasowym filmowym adaptacjom Królewny Śnieżki. Jak na ich tle wypada najnowsza realizacja z Julią Roberts w roli Złej Królowej? Czy warto zabrać na ten film rodzinę?

  Czarodziejka Penelopa już myśli o stole wielkanocnym i jak zwykle łamie stereotypy. Oraz ułatwia życie osobom, które za kuchnią nie przepadają. Jak przygotować prostą i  oryginalną sałatkę z nutą owocową i wędzonym kurczakiem, która będzie pasowała nie tylko w Wielkanoc? O tym w dziale Kuchnia.

  Powiatowy Rzecznik Konsumentów w najnowszym odcinku porad ostrzega przed naciągaczami na telewizje cyfrową. W listopadzie rozpocznie się zmiana nadawania analogowego na cyfrowe. Ten fakt i konieczność dostosowania telewizorów już próbują wykorzystać oszuści. Jak im się nie dać? Odpowiedź w dziale Porady.

  Na koniec, lub początek – wybór należy do Państwa – w cyklu „Ludzie z pasją” spotkanie z wyjątkowym duchownym. Ksiądz Paweł Pleśnierowicz współtowarzył świdnicki Klub Honorowych Dawców Krwi, z jego inicjatywy powstało nowe stowarzyszenie dla dzieci chorych na białaczkę. O pasji, jaką jest pomaganie, w dziale Wywiad. Polecamy!

  Oby to był dobry dzień!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: ks. Paweł Pleśnierowicz
  Następny artykułWygrana na początek zmagań w Mistrzostwach Polski