Magazyn Swidnica24.pl marcowo

  0

  W marcu jak w garncu. W myśl tego przysłowia także nasza propozycja w najnowszym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl. Każdy znajdzie coś dla siebie! A szczególnej uwadze polecamy wydanie poradnika, w którym Powiatowy Rzecznik Konsumentów podaje najważniejsze adresy, przydatne klientom. 15 marca przypada Światowy Dzień Konsumentów, co dla świdniczan, ogarniętych szałem zakupów w nowo otwartej galerii handlowej nabiera dodatkowego znaczenia.

  Informacje ważne dla konsumentów znajdą Państwo w dziale Porady. Zachęcamy także do odwiedzenia Kuchni, gdzie Penelopa podpowiada, jak wyczarować tort z… kapustą.

  Dla wszystkich, którzy chcą uciec z miasta na weekend, portal znanenieznane.pl poleca Zamek Czocha (dział Turystyka). Dla miłośników leniwego odpoczynku – ciekawa lektura. Tym razem o meandrach PRL-owskiej architektury w książce Filipa Springera „Źle urodzone”. Książka dostępna jest w nowym salonie EMPIK-u w Galerii Świdnickiej.

  Szczególnie jednak zachęcamy do odwiedzenia działu Wywiad. Bohaterką cyklu „Ludzie z pasją” jest drobna kobieta o wielkiej sile i pomysłowości. To za jej sprawą Świdnica każdego lata bawi się podczas Festiwalu Teatrów Ulicznych. O to, jak łączyć pasję i pracę, zapytaliśmy Halinę Szymańską. W tym samym dziale ostatnie już spotkanie z obcokrajowcem, mieszkającym w Świdnicy. Rozmówcą Karoliny Moroz na finał cyklu jest Vladas z Litwy.

  Miłego weekendu i lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Halina Szymańska
  Następny artykułJeszcze jedna wejściówka na kabaret!