Dla kogo 1% podatku? Dzisiaj Fundacja SERCE

  0

  Jeszcze 37 dni zostało podatnikom rozliczającym się przez PIT na złożenie deklaracji za 2011 rok. Dzięki uproszczonej formule łatwiej podzielić się organizacjami pożytku publicznego 1% z podatku. Pełny spis znajduje się na http://www.pozytek.gov.pl/Aktualnosci,454.html#4398. Swidnica24.pl w każdą sobotę będzie podpowiadać, komu z terenu powiatu świdnickiego można przekazać 1%. Dzisiaj zachęcamy do wsparcia Fundacji SERCE.

  Fundacja SERCE – ECPD powstała na bazie i w ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Chorych „SERCE” z/s w Świdnicy, gdzie od 1987 roku prowadzi szeroką działalność terapeutyczno-wychowawczą na rzecz najuboższych dzieci.

  Celem głównym organizacji jest wszechstronna pomoc dzieciom i młodzieży potrzebującym społecznego wsparcia, co realizowane jest konkretnie poprzez stworzenie programu i placówek pn. Centrum Przyjaźni Dziecięcej z siedzibą w Świdnicy przy ulicy Kościelnej.

  Organizacja powstała z inicjatywy 17-latków a jej założycielem był Marek Michalak, obecnie Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu i jednocześnie konstytucyjny Rzecznik Praw Dziecka.

  Przekaż 1% podatku!

  Fundacja SERCE

  Europejskie Centrum Przyjaźni Dziecięcej

  KRS 0000229507

  Zdjęcia ze strony Fundacji SERCE

  [photospace]

  Poprzedni artykułPośpimy godzinę krócej
  Następny artykułBój o gimnazjalistów [FOTO]