Sukces akrobatów na Ukrainie [FOTO]

  1

  Kolejny duży sukces odnieśli świdniccy akrobaci Michał Skowron i Jonas Al–Hadad. Nasza dwójka wywalczyła brązowy medal podczas odbywającego się w dniach 20-26 lutego w Winnicy na Ukrainie XXI Międzynarodowego Turnieju „Stars Above The Boug River 2012″

  Zawody były bardzo mocno obsadzone, a oprócz świdniczan, za także zawodników z Katowic, Chorzowa i Rzeszowa zaprezentowali się akrobaci reprezentujący: Ukrainę, Rosję, Izrael, Belgię, Holandię, Mołdawię, Kazachstan, Białoruś, Uzbekistan oraz Francję. Mimo bardzo silnej konkurencji, udało się wywalczyć naszym zawodnikom brązowy medal.

  Niespodzianką dla zawodników była wizyta Konsula Generalnego RP na Ukrainie Pana Krzysztofa Świderka, który oprócz zaproszenia polskiej reprezentacji do Konsulatu na poczęstunek, zorganizował w ostatnim – finałowym dniu zawodów ekipę telewizyjną. Start naszych zawodników i przeprowadzony z nimi wywiad będzie można obejrzeć w ciągu kilku najbliższych dni w TVP Polonia.

   

  /M.Rodziewicz/

  Poprzedni artykuł1200 porcji narkotyków
  Następny artykułPrzedsiębiorcy stawili się tłumnie