1200 porcji narkotyków

  15

  Policjanci z Wrocławia i Strzegomia przechwycili blisko 1200 porcji amfetaminy i marihuany. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali 29-letniego mężczyznę.

  Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji Wrocław Krzyki 24 lutego 2012 roku zatrzymali 29-letniego mieszkańca Strzegomia, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim kilka porcji środków odurzających. Funkcjonariusze podejrzewając, że więcej może znajdować się w miejscu zamieszkania przeszukali je.

  Policjanci ze Strzegomia w domu ujawnili kolejne narkotyki. Były popakowane w woreczki foliowe i ukryte w różnych miejscach. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 1200 porcji amfetaminy i marihuany. Dodatkowo funkcjonariusze odnaleźli wagę elektroniczną, strzykawki, igły jednorazowe oraz lufkę. Zabezpieczyli także pieniądze w kwocie 500 złotych oraz kilkadziesiąt woreczków strunowych.

  Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

  Katarzyna Czepil

  oficer prasowy KPP w Świdnicy

  Poprzedni artykułPrzepytują kandydatów na dyrektora
  Następny artykułSukces akrobatów na Ukrainie [FOTO]