Skuteczne odchudzanie

  0

  Lato to czas zwiewnych ubrań i wakacji. Jeśli chcesz zdążyć zgubić zbędne kilogramy jeszcze przed pojawieniem się wiosny i pierwszych ciepłych dni tego roku, pomyśl o swojej sylwetce już dziś.

  W naszym gabinecie sprawdzisz poziom swojej tkanki tłuszczowej, wody metabolicznej i dowiesz się czy dobrze się odżywiasz. Być może niewiele trzeba będzie zmienić w Twojej diecie, aby uzyskać odpowiednią dla Ciebie wagę i szczupłą sylwetkę – nie tylko na lato, ale już na zawsze. Dowiedz się, jak dobrać odpowiednie jedzenie, które poprawi Twoją przemianę materii i polepszy Twoje samopoczucie.

  Zadzwoń i umów się na wizytę. Podczas pierwszego spotkania zostanie przeprowadzony wywiad zdrowotny i żywieniowy. Dietetyk pozna dotychczasowy stan zdrowia, sposób odżywiania pacjenta, a także jego preferencje i nawyki żywieniowe, co ułatwi ułożenie odpowiednio zbilansowanej diety. Wykonywany jest pomiar składu ciała za pomocą bioimpedancji, aby ocenić ilość tkanki tłuszczowej i wody zgromadzonej w organizmie, a także wykonywane są pomiary masy mięśniowej i masy ciała. Dietetyk analizuje dotychczasowy sposób odżywiania ze wskazaniem niedoborów pokarmowych i złych nawyków żywieniowych wpływających niekorzystnie na zdrowie. Ustalany jest odpowiedni plan żywieniowy na 7 dni z uwzględnieniem odpowiednich ilości i pór posiłków.

  Wizyty kontrolne to ocena zachodzących zmian i pierwszych efektów. Wykonywane są ponowne pomiary składu ciała oraz wdrażane są kolejne, układane indywidualnie, plany żywieniowe. Każda dieta zawiera przepis i sposób przygotowania posiłków. Wizyty kontrolne pozwalają dietetykowi odpowiednio prowadzić proces odchudzania, oraz dokonać odpowiednich modyfikacji diety w odpowiednim czasie.

  Podczas trwania całej kuracji, oprócz wizyt kontrolnych, mają Państwo możliwość kontaktu z dietetykiem mailowo lub telefonicznie. Efektem zastosowania kuracji jest bezpieczna utrata wagi ciała 0,5-1 kg tygodniowo. Podczas kuracji dowiesz się również co zrobić, aby uniknąć efektu jo-jo. Dietetyk ułoży dla ciebie odpowiedni program, abyś po skończonej kuracji utrzymał osiągniętą wagę bez wyrzeczeń.

  ZAPRASZAMY DO NASZEGO GABINETU:

  Marta Fąfara – dietetyk

  Świdnica, ul. Łukasińskiego 1 (wejście przez solarium)

  Rejestracja telefoniczna: 690-886-127

  www.SkutecznyDietetyk.pl

  tekst sponsorowany

  Poprzedni artykułKoniec historii kina Gdynia
  Następny artykułMilion dla organizacji pozarządowych