Magazyn Swidnica24.pl nieco wiosennie

  0

  Kalendarz wciąż pokazuje zimę, ale choćby ptakom ten fakt w niczym nie przeszkadza i dają pierwsze  koncerty. Kiedy już wytropią Państwo pierwsze oznaki przedwiośnia, zapraszamy do Magazynu Swidnica24.pl.

  Foto Wikipedia

  Czarodziejka Penelopa  śpieszy z cenną podpowiedzią, jak niebanalnie przetrwać Wielki Post, nie gotując po raz kolejny ruskich pierogów. Zaprasza do kuchni czeskiej, a z menu wybrała tym razem cebulaćkę – jedną z wielu odmian zupy cebulowej.  Brzmi zabawnie, a czy smakuje, warto sprawdzić posiłkując się przepisem zamieszczonym w dziale Kuchnia.

  Penelopa gotuje, Bogdan Niemczyk kolekcjonuje. O imponującym zbiorze mieszkańca Strzegomia piszemy w cyklu Ludzie z pasją, który znajdą Państwo w dziale Wywiad. Tu także siódma już rozmowa z obcokrajowcem mieszkającym w Świdnicy, którą przeprowadziła Karolina Moroz.

  Oczywiście nie zapominamy o podpowiedzi, co warto poczytać. tym razem Empik poleca filozofię podaną w przystępny i atrakcyjny sposób. W dziale Książka zaproszenie do lektury  „Śniadanie z Sokratesem. Filozofia na talerzu” Roberta Smitha. A na zakończenie, lub na początek – jak kto woli – dobre wiadomości dla klientów od Powiatowego rzecznika Praw Konsumenta. Danuta Mazur w dziale Porada pisze o nowych przepisach, które ułatwią dochodzenie roszczeń.

  Magazyn Swidnica24.pl czeka na Państwa jak zawsze w menu pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Bogdan Niemczyk
  Następny artykułKomu 1% podatku? Dzisiaj Fundacja Krzyżowa