Magazyn Swidnica24.pl na mróz

  0

  Bohater jednego z wywiadów Magazynu Swidnica24.pl na mróz ma opatentowany sposób. Pakuje się z przyjaciółmi na jacht i płynie do Afryki. Pomysł wystrzałowy, choć nie dla wszystkich. Można jednak zrobić sobie namiastkę ciepłych krajów we własnej kuchni, co z kolei poleca czarodziejka Penelopa. I zawsze w odwodzie zostaje jeszcze gorąca herbata, kanapa, koc i lektura Magazynu!

  Zdjęcie pochodzi z archiwum Norberta Karwowskiego.

  Szczególnie zachęcam do odwiedzenia działu Wywiad, gdzie czeka na Państwa spotkanie z trojgiem świdniczan. Dwoje to mieszkańcy naszego miasta z „importu”, z Rosji. Natalia i Piotr Nikolscy tutaj znaleźli swój dom. Jak postrzegają Świdnicę? O tym w wywiadzie przeprowadzonym przez Karolinę Moroz. Rozpoczynamy także nowy cykl „Ludzie z pasją”. Bohaterem pierwszego odcinka jest zapalony żeglarz, dla którego świat nie ma już granic: Norbert Karwowski. Rozmowa ze współwłaścicielem dalekomorskiego jachtu okraszona jest pięknymi zdjęciami z odległych zakątków globu.

  Na wyprawy po najbliższej okolicy zaprasza portal znanenieznane.pl. Celem tym razem są sztolnie walimskie (dział Turystyka). Nie brakuje także wskazania, po jaką ciekawą książkę sięgnąć (dział Książka). Danuta Mazur w dziale Porady ostrzega natomiast przed nieuczciwymi akwizytorami.

  Jak się rozgrzać w te mroźne dni, podpowiada niezawodna Penelopa. W jej kuchni królują teraz potrawy ogniste,  choćby zupa chili con carne. Sposób przyrządzenia tradycyjnie prosty, a efekt fantastyczny!

  Mam nadzieję, że każdy z Czytelników znajdzie dla siebie temat interesujący i rozgrzewający. Magazyn Swidnica24.pl czeka na Państwa w menu w zakładce Magazyn. Miłego mroźnego weekendu!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Norbert Karwowski
  Następny artykułMało czasu na przesłanie zdjęć