Przyjemności z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Za nami piątek 13-tego, przed nami weekend, a dla uczniów początek ferii. I na dodatek nareszcie spadł śnieg! Przyjemności jednak nigdy dosyć, dlatego jak co tydzień na dokładkę dobra lektura w Magazynie Swidnica24.pl.

  O karnawale nie zapomina czarodziejka Penelopa, która proponuje francuski przysmak na domowe zabawy z przyjaciółmi. W swojej kuchni wyczarowuje rillettes. Ta potrawa ma dwie podstawowe zalety – pani domu może się wykazać oryginalnością, a przy okazji wcale nie musi być mistrzem rondla. Jak zwykle Penelopa dba o tych, którzy w kuchni nie czują się najswobodniej. Zapraszamy do działu Kuchnia.

  W dziale Felieton Wacław Piechocki podsumowuje Sylwestra, dociekając, skąd nasze umiłowanie do fajerwerków, które są przecież udręką dla zwierzaków. W dziale Książka Izabela Jankowska poleca grubaśną, ale porywająca powieść z gatunku fantasy – „Gra o tron” Georga R.R. Martina to lektura w sam raz na ferie.

  Szczególnie polecam zaś zaplanowany na 10 odcinków cykl, przygotowany w ramach stypendium kulturalnego prezydenta Świdnicy. W dziale Wywiad od dziś zapraszamy co tydzień na spotkania z obcokrajowcami, którzy zamieszkali w Świdnicy. Jak widzą miasto i jego mieszkańców, pyta Karolina Moroz.

  W Magazynie nie zabraknie rzetelnych porad Powiatowego Rzecznika Praw Konsumentów. Danuta Mazur rozwiewa wszelkie wątpliwości, dotyczące przecen i promocji. Czy przeceniony towar można reklamować? O tym dowiedzą się Państwo w dziale Porady.

  Mam nadzieję, że lektura Magazynu Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn) sporo przyjemności.

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułTkanie życia: Henryk Niedźwiecki
  Następny artykułZnanenieznane.pl: Nagodzice – medytacja i górska przyroda