LKS Stragona: spora frekwencja na pierwszych zawodach

  0

  Pierwsze w 2012 roku zawody w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zawodników. W zmaganiach wystartowało ponad 30 koni.

  Zawodnicy rywalizowali w 4 konkursach: L0, LL-kuce, LL, L i P. W klasie L0 najlepszy wynik uzyskała Emila Goll na Rugii, druga była Kinga Żelazna na Sipsi Fawr, a trzecia Julia Gillmaier na Korsyce.

  W konkursie LL-kucy pierwsze miejsce zajęła Natalia Stelmach na Kimie. Druga lokata przypadła Emilii Goll na Rugii, a trzecia Julii Gillmaier na Korsyce.

  Konkurs LL najlepiej pojechała Katarzyna Kurek na Dzierlatce – dwa bardzo dobre przejazdy sprawiły, że zajęła dwa pierwsze miejsca. Na trzecim miejscu uplasował się Wiktor Wojnowski na Gardzie.

  W klasie L pierwsze miejsce zajęła Nela Tomaszewicz na Elipsonie, drugie Katarzyna Stąpor na Ładoszu, a trzecie Katarzyna Stąpor na Excellent Momo.

  W konkursie P najlepsza okazała się Patrycja Tabisz na Wiwacie. Za nią uplasowali się odpowiednio Mariusz Kleniuk na Winonie i Paulina Góra na Erbim.

  Poprzedni artykułŚwidnica wkrótce z patronem? [VIDEO]
  Następny artykułTrzecia ofiara pedofila