12/11. Rok w obiektywie

  5

  Zabawne i wzruszające. Ważne i ciekawe. Tomasz Pietrzyk na 36 czarno-białych zdjęciach zatrzymał 2011 rok. Bohaterami fotografii są ludzie, wydarzenia, sytuacje – wszystkie związane ze Świdnicą. Wernisaż wystawy tego niecodziennego kalejdoskopu  w najbliższy czwartek, 5 stycznia, o godzinie 18.00 w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Franciszkańskiej.

  Tomasz Pietrzyk już po raz trzeci zebrał fotograficzny zapis roku w Świdnicy. Równie ważne miejsce zajmują obok siebie wydarzenia najwyższej wagi – a w 2011 roku była to wizyta królewskiej pary ze Szwecji, i te, które pokazują zmagania świdnickich sportowców, koncerty, spektakle teatralne, spotkania z niezwykłymi ludźmi. Będzie można obejrzeć także ważne dla miasta inwestycje – wieżę ratuszową, Galerię Świdnicką i „łącznik”.

  Dodatkową atrakcją wernisażu będzie pokaz impresji filmowej z unikalnymi zdjęciami z budowy wieży ratuszowej, autorstwa Tomasza Pietrzyka i Wojciecha Lewandowskiego. Mini seans w sali cysterskiej biblioteki.

  Wystawę można oglądać do końca stycznia 2012 roku.

  Poprzedni artykuł12-latek uciekł z domu
  Następny artykułDrugie życie ośrodka nad jeziorem [FOTO, VIDEO]