Galeria Świdnicka. Pierwsze nabory do pracy

  56

  Znamy większość firm, które ulokują się Galerii Świdnickiej. W tej chwili tylko dwie oficjalnie rozpoczynają nabory do pracy.

  Jak podaje inwestor, firma Rank Progress, deweloper podpisał już umowy najmu na obecność takich marek, jak: Cropptown, House, Mohito i Reserved, należących do firmy LPP, Martes Sport, Apart, CCC, Orsay, a także sieci Empik, Intermarche, Kolporter, Media Expert, Rossmann, Multita, Orange, Play, Plus, Toy Planet, Coral Beauty i Vision Express. W galerii znajdzie się również kino Cinema 3D,  centrum fitness Condizione oraz restauracje Cafe Vanilia, Broaster Chicken, Efez, Siciliano i 3naj.

  Podania o pracę przyjmuje już firma Cytra, która uruchomi w galerii sklep Intermarche. Zatrudnionych zostanie około 60 osób, głównie do obsługi kas, wykładania towarów i kierownicy zmian. Podania wraz z wnioskami można już składać w sklepie Intermarche przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. W przyszłym tygodniu nabór rozpocznie kino Cinema 3D. Potrzebnych będzie 30 osób, w tym 10 na etat. Ogłoszenie będzie można znaleźć zaraz po świętach Bożego Narodzenia na portalu pracuj.pl. Pozostali najemcy jeszcze nie rozpoczęli rekrutacji. Żadna z firm nie zgłosiła swoich ofert do Powiatowego Urzędu Pracy.

  Galeria Świdnicka jest już na ukończeniu. Otwarcie planowane jest na 8 marca 2012 roku.

  [photospace]

  Poprzedni artykułSiedem milionów dla firm
  Następny artykułKolejna droga po remoncie