Miedź lepsza w sparingu [FOTO]

0

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej przegrał z siódmym zespołem PGNiG Superligi 21:33. Mimo, że był to sparing na meczu nie zabrakło wiernych, świdnickich kibiców. Zespoły zagrały trzy tercje, każda po 20 minut.

Dla świdniczan było to przetarcie przed środowym meczem w Pucharze Polski, gdzie zmierzymy się z również zespołem Superligi Azotami Puławy. Mimo, że dla obu trenerów był to czas na sprawdzenie różnych rozwiązań taktycznych, momentami oglądaliśmy widowiskową piłkę ręczną. Bardzo dobrze w tym spotkaniu zaprezentowali  się Michał Pułka, który rzucił 5 bramek i  bramkarz Edward Madaliński, który w efektowny sposób zatrzymał szarżujących rywali.

ŚKPR Świdnica – Miedź Legnica 21:33 (9:11, 4:10, 8:12)
    ŚKPR: Olichwer, Madaliński – Fabiszewski (5), Pułka (5), S. Makowiejew (2), Sadowski (2), Gnysiński (1), Marciniak (1), Rogaczewski (1), Pieńczewski (1), Mrugas (1), Rutkowski (1), Piędziak (1).