Busiaki skrzykują podróżników

    2

    Ponad dwudziestoletnim busem objechali całą Europę, zahaczyli o Azję, planują wyprawę do Ameryki Północnej. Po drodze przeżyli niezliczoną ilość przygód. Teraz chcą się podzielić swoimi doświadczeniami w podróży. Ekipa Busem przez świat, bo o niej mowa w grudniu organizuje pierwszą edycję MotoTravel – Festiwal Wyprawy Zmotoryzowanych.

    Jak podkreślają organizatorzy będzie to impreza łącząca pasjonatów podróży i motoryzacji – szalonych podróżników, którzy swoimi maszynami w niskobudżetowy sposób przemierzają świat. Każda ekipa opowie o swoich wyprawach, czym jeżdżą, jak to się zaczęło, pokaże zdjęcia i filmy, a także zaprezentuje swój środek transportu. Będzie okazja aby posłuchać inspirujących opowieści, a także zadać pytania i dowiedzieć się jak zorganizować taką wyprawę.

    – Program jest jeszcze otwarty, więc wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować swój projekt podróżniczy prosimy o szybki kontakt na kontakt@busemprzezswiat.pl – informuje Karol Lewandowski, pomysłodawca wypraw 20 – letnim volkswagenem. Zapraszamy wszystkich, którzy sami chcą coś zorganizować i chcieliby dostać kilka rad i zapytać jak to zrobić – dodaje Lewandowski.