Amazonki górą

  0

  Na Andrzejkowych Zawodach Towarzyskich w skokach przez przeszkody, które rozegrane zostały w miniony weekend w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie dominowały amazonki. Julia Gillmaier, Emilia Goll, Izabela Anuszkiewicz, Paulina Góra i Katarzyna Stąpor to zwyciężczynie poszczególnych konkursów.

  W zawodach wystartowało 35 par na co dzień jeżdżących w Ośrodku Stragona oraz okolicznych stajniach i klubach. Tradycyjnie już najlepiej obsadzona była klasa LL. Widzowie mogli zobaczyć w tym konkursie aż 27 przejazdów.

  Konkurs L0 najlepiej pojechała Julia Gillmaier na Korsyce. Druga była Ola Chmielińska na Lewusie, a trzecia Emilia Goll na Rugii. W kolejnym konkursie LL-kucy pierwsze miejsce przypadło Emili Goll na Rugi, drugie Julii Gillmaier na Korsyce, a trzecie Michałowi Konarskiemu na Blacky Princess. Izabela Anuszkiewicz na Sipsi Fawr po raz drugi już wygrała konkurs LL. Izie przypadło również miejsce trzecie, na drugim natomiast uplasowała się Klaudia Skoneczna na Mambo. W klasie L pierwsze i trzecie miejsce zajęła Paulina Góra na Erbim. Druga była Tola Armańska na Sonecie.

  W najtrudniejszym konkursie sobotnich zawodów dominowali instruktorzy jazdy konnej w Ośrodku Stragona – Katarzyna Stąpor i Jan Żmójdzin. Lepsza tym razem okazała się Kasia Stąpor na Aspanie, Janek Żmójdzin na Exelent Momo był drugi. Trzecie miejsce przypadło Agacie Jodko na Ebonicie.

  Poprzedni artykułCzerwona Torebka w przyszłym roku
  Następny artykułA może biznes z Czechami?