A może biznes z Czechami?

  4

  Od stolarki okiennej, przez tekstylia, urządzenia pomiarowe, doradztwo po IT. Przedstawiciele kilkudziesięciu branż zapowiadają udział w zaplanowanych na początek grudnia targach polskiego i czeskiego biznesu w Świdnicy.  Udział jest bezpłatny.

  Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy oraz Izba Gospodarcza Województwa Kralovehradeckiego w Hradec Králové serdecznie zapraszają na  3.Polsko-Czeskie Targi Kooperacyjne – 1 grudnia 2011 Miejsce: SIPH w Świdnicy, 10:00-13:00 – oraz 3. Polsko-Czeskie Forum Gospodarcze – 2 grudnia 2011, konferencja pt.„7 LAT POLSKO-CZESKIEJ WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ W EUROPIE BEZ GRANIC”, miejsce: SIPH w Świdnicy, 9:30-15:00

  Forum Gospodarcze (2 grudnia 2011) to doskonała okazja do nawiązania i zacieśnienia kontaktów pomiędzy polskim i czeskimi przedsiębiorcami oraz regionami. W trakcie spotkania poruszana będzie problematyka polsko-czeskiej współpracy handlowej i inwestycyjnej, kooperacji firm, kwestie związane z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w obu krajach, pokazanie dobrych przykładów polsko-czeskiej współpracy gospodarczej. Adresatami Forum będą przede wszystkim przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu oraz władze samorządowe. Główne cele przedsięwzięcia to przede wszystkim nawiązanie kontaktów handlowych z partnerami z Czech, rozwinięcie i wsparcie stałych kontaktów biznesowych i kulturalnych, wzmocnienie transgranicznych powiązań instytucjonalnych w sferze gospodarczej i społecznej. Forum Gospodarcze to prestiżowe spotkanie biznesowe, z udziałem przedstawicieli Polski oraz Czech.

  Na Polsko-Czeskich Targach Kooperacyjnych (01 grudnia 2011) znajdą się firmy z branż: automatyka, przemysł, obróbka metali ● motoryzacja, transport, spedycja ● budownictwo ● opakowania ● stolarka okienna ● poligrafia, reklama ● energetyka, energia odnawialna, ciepłownictwo, urządzenia pomiarowe ● tekstylia ● meble, stolarstwo ● usługi finansowe ● szkolenia, konsulting, doradztwo, ubezpieczenia ● usługi IT ● inne ●

  Firmy zgłoszone do udziału w TARGACH KOOPERACYJNYCH (01.12.2011) będą mogły przeprowadzić bezpośrednie rozmowy z potencjalnymi firmami z Czech, które będą zainteresowane nawiązaniem współpracy.

  Organizator: Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy

  więcej informacji na www.siph.pl

  Poprzedni artykułAmazonki górą
  Następny artykułWystęp odwołany