Czerwona Torebka w przyszłym roku

  30

  Powierzchnia ponad 600 m2, duży parking dla klientów sklepu. W Świdnicy powstanie platforma handlu detalicznego Czerwona Torebka. Obiekt w Świdnicy znajdować się będzie przy ul. Kazimierza Wielkiego. – Rozpoczęcie budowy jest wstępnie planowane na grudzień 2011 roku, zaś jej ukończenie na drugi kwartał 2012 roku – informuje Paweł Ciszek, Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji

  Planowana inwestycja to jednokondygnacyjny obiekt handlowy, złożony z 11 modułów o powierzchni około 60 mkw., które można łączyć w celu uzyskania optymalnej wielkości dla potencjalnego najemcy. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 631 mkw. Każdy z lokali będzie miał odrębne wejście bezpośrednio z przestronnego parkingu.

  – Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Chętnie podejmiemy rozmowy na temat współpracy w zakresie wynajmu powierzchni handlowych z przedstawicielami różnych branż, takich jak na przykład: mały sklep spożywczy, mięso i wędliny, owoce i warzywa, ryby, drogeria, obuwie i odzież czy apteka, pełen wykaz branż znajduje się na stronie www.czerwonatorebka.pl – mówi Paweł Ciszek – Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji. Wszyscy zainteresowani prowadzeniem biznesu w Czerwonej Torebca mogą kontaktować się z Waldemarem Piechowiakiem pod numerem telefonu 888 614 791.

  W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie 1.950 obiektów na terenie całego kraju. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

  Osoba wypowiadająca się:

  Poprzedni artykułWejście do USC przeniesione
  Następny artykułAmazonki górą