Wyzwania w Magazynie Swidnica24.pl

  0

  Zdobywanie najwyższych szczytów, samotne rejsy wokół globu, niebezpieczne podróże w głąb dżungli. To wyzwania godne prawdziwych herosów, ale są i takie, które podejmują zwykli „Kowalscy”. I kto wie, czy  stopień trudności nie jest większy. Bo jak na przykład wyobrazić sobie życie bez telewizora?

  Nasz felietonista dotarł do informacji, że już 700 tysięcy Polaków daje sobie radę bez telewizji. Jak i dlaczego? Czy to kwestia ascezy? Walki z uzależnieniem? Trendu? Warto sprawdzić, jakie odpowiedzi znalazł Wacław Piechocki (Życie bez „Pudła” w dziale Felieton).

  Jeśli wydaje się Państwu, że dom bez gadającego „pudła” będzie pusty, a wolnego czasu nie da się gospodarować, mamy sporo podpowiedzi. Można wreszcie nadrobić zaległości w lekturach i uruchomić wyobraźnię. Choćby z autorami egzotycznej dla Europejczyków literatury południowoamerykańskiej. W dziale Książka polecamy powieść tylko dla dorosłych Mario Vargas Llosa „Pantaleon i wizytantki”.

  Podejrzewam, że nawet jeśli ma telewizor, to raczej mało używany. A mowa o Zbigniewie Miciule, bohaterze nowego odcinka „Tkania życia”. Rzeźbi, pisze wiersze, uprawia sport, biega w maratonach… Na tyle pasji potrzeba czasu, pewnie więc na seriale ma go niewiele.

  Nie pytałam, ale nie sadzę, by telewizor stał w kuchni Penelopy. Nasza Czarodziejka pobija rekordy w rankingu „Gospodynie domowe gotowe na zimę”. Jej spiżarnia zapełnia się przetworami, o których można powiedzieć jedno – palce lizać. Tym razem przepis na suszone pomidory.

  Oczywiście w Magazynie nie zabraknie tradycyjnego kącika porad Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Danuta Mazur rozwiewa wszelkie nieporozumienia narosłe wokół gwarancji. A Magazyn Swidnica24.pl znajdą Państwo jak zawsze w menu w zakładce Magazyn.

  Życzę miłego dnia bez telewizora.

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułTkanie życia: Zbigniew Miciuła
  Następny artykułDolnośląski Imprezownik