Wygraj książkę „Busem przez świat” ! [KONKURS]

  0

  Specjalnie dla czytelników portalu Świdnica24.pl mamy do wygrania opowieść podróżniczą “Busem przez świat – wyprawa pierwsza”. Pierwsza część książki przedstawia przygotowania do wyprawy – druga jest opisem przygód, które przytrafiły się uczestnikom świdnickiej wyprawy po drodze – a było ich sporo! W szalonej podróży kolorowym samochodem uciekali przed bykiem i niedźwiedziem, trafili do powieści Stephana Kinga i balowali z pastorem. A potem ich aresztowano. Oto filmowy zwiastun książki:

  Co trzeba zrobić, aby stać się posiadaczem książki z autografami autora i bohaterów? Poniżej prezentujemy 5 zdjęć z wypraw „Busem Przez Europę 2010” i „Lenovo East Trip 2011”. Wystarczy odgadnąć i napisać, w jakim państwie zostały zrobione. Podpowiedzi co do lokalizacji zdjęć można znaleźć na stronie www.busemprzezswiat.pl. Ponadto wśród osób, które dodatkowo przyślą swoje zdjęcie – pamiątkę z wakacji rozlosujemy 3 kubki swidnica24.pl !

  Odpowiedzi i zdjęcia prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected] , w wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację nadesłanych zdjęć i imienia oraz nazwiska. Numer telefonu pozostanie wyłącznie do wiadomości Redakcji.

  Książka powędruje do osoby, wylosowanej spośród wszystkich, które nadeślą e-maile z prawidłowymi odpowiedziami. Natomiast wśród autorów zdjęć z wakacji rozlosujemy kubki swidnica24.pl. Rozstrzygnięcie konkursu już 1 listopada.

  W jakim kraju zrobione zostały zdjęcia:

  1.

  2.

  3.

  4.

  5.


  Poprzedni artykułÓsma papierowa Swidnica24.pl już jest!
  Następny artykułŚwięczkowski jednak traci mandat?