Strona główna Magazyn Uśmiech z Magazynem Swidnica24.pl

Uśmiech z Magazynem Swidnica24.pl

0

Pewnie wielu z nas z nadzieją patrzy za okno, licząc na to, że prognozy zapowiadające słońce wreszcie się sprawdzą. A jeśli znów aura spłata psikusa, pozostanie jedno – śmiać się na przekór chmurom i smutkom. Dlaczego warto się śmiać – m. in. o tym w Magazynie Swidnica24.pl.

W dziale “Poradnik” dowiedzą się Państwo, jaką moc ma śmiech i… jak dozować to lekarstwo, by było skuteczne.  Porady poświęcone śmiechoterapii będziemy serwować od dzisiaj co tydzień, by choć trochę pomóc naszym Czytelnikom w przetrwaniu jesiennej chandry. A na coraz dłuższe wieczory równie dobra jak śmiech jest chwila spokoju z ciekawą książką i dobrym ciastem. Wacław Piechocki w dziale “Książka” poleca znakomity zbiór opowiadań Andrzeja Stasiuka, natomiast czarodziejka Penelopa proponuje przygotowanie prostego, pysznego tortu z jabłkiem i kokosem.

Jak zawsze zapraszamy także na spotkanie z wyjątkowym świdniczaninem. Bohaterem “Tkania życia” (w dziale “Wywiad”) jest nauczyciel i samorządowiec, autorytet dla wielu pokoleń, jeden z tych, bez których trudno sobie wyobrazić Świdnicę – Michał Ossowski.

Magazyn jak zawsze znajda Państwo w menu. Spokojnego weekendu i miłej lektury!

Agnieszka Szymkiewicz