Zagraj w dorosłe piłkarzyki!

  4

  Tego jeszcze nie było. Po raz pierwszy w Świdnicy zostaną rozegrane Mistrzostwa w „Dorosłe Piłkarzyki”. Finał zaplanowano na sobotę 24 września w Pubie Fosa. Imprezę swoim patronatem objął prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek. Natomiast wieczorem dla wszystkich zagra Zero Procent.

  W turnieju może wziąć udział każdy. Wystarczy, że w dniu 23 września zgłosi swoją drużynę do zawodów, a dzień później pojawcie się na turnieju. Zapisy przyjmowane będą w pubie Fosa od godziny 16:30 do 19:30. Zawody zostaną przeprowadzone systemem pucharowym, przegrany odpada. Mistrzostwa zostaną rozegrane 24 września w godzinach 15.00 – 20.30 podczas festynu wieńczącego Tydzień Zrównoważonego Transportu i Europejski Dzień Bez Samochodu – Cafe, Club & Pub FOSA, pl. św. Małgorzaty. Gramy bez względu na pogodę!

  Organizatorzy: Urząd Miejski w Świdnicy, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świdnicy, Portal Swidnica24.pl, Cafe, Club & Pub FOSA.

  Program

  15.00 – 18.30 Mistrzostwa Świdnicy w „dorosłe piłkarzyki” o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy,

  18.30 – 19.30 Nagrody w konkursach i zawodach z okazji Tygodnia Zrównoważonego Transportu i Europejskiego Dnia Bez Samochodu, m.in.: – wręczenie Pucharu Przechodniego Grand Prix Regat „Książęcy Szkwał”, rozdanie nagród w konkursie „Miejskie Trasy Turystyczne Citywalk 2011”, wręcznie nagród zwycięzcom Mistrzostw Świdnicy w „Dorosłe Piłkarzyki”.

  19.30 – 20.30 Koncert zespołu „Zero Procent”

  Zapraszamy wszystkich świdniczan do gry i dobrej zabawy. Wstęp wolny!

  Poprzedni artykułPCPR z windą i parkingiem
  Następny artykułWażne dla wyborców