Weź dobry humor i przyjdź na Rynek!

  0

  Zapraszamy mieszkańców Świebodzic do udziału w Happeningu Rowerowym, który w czwartek, 22 września, odbędzie się na świebodzickim Rynku. Startujemy z zabawą o godz. 11.00, a w programie jak co roku, mnóstwo atrakcji.

  Głównym punktem imprezy będzie oczywiście przejazd rowerzystów wokół ratusza, a do tego liczne konkursy z nagrodami, pokazy taneczne, rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i wiele innych. Dla każdego uczestnika happeningu organizator – Urząd Miejski w Świebodzicach – przygotował miły upominek. Pogoda na czwartek już została zamówiona – zatem przyłączcie się Państwo do wspólnej zabawy!

  Wrzesień jest w mieście miesiącem zdrowia i aktywności. Po akcji „Sprzątanie świata” i Happeningu Rowerowym polecamy także ciekawe spotkanie poświęcone technice nordic walking. 23 września o zaletach i skutecznym jej stosowaniu w Miejskim Domu Kultury opowie Mateusz Brzuchacz, trener miejskiej siłowni, uprawiający kulturystykę i propagujący zdrowy styl życia

  W programie prezentacji znajduje się również trening zdrowotny, odżywianie i aktywność fizyczna w walce z chorobami cywilizacyjnymi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 w MDK przy ul. Wolności 13.

  Agnieszka Bielawska-Pękala

  UM w Świebodzicach

  Poprzedni artykułHojne dary dla dzieci na Litwie
  Następny artykuł„Kasprowicz” segreguje odpady