ŚKPR gra o punkty [VIDEO]

  0

  Zapraszamy na drugi mecz szczypiornistów ŚKPR-u Świdnica w I lidze. Po wygranej na inaugurację z AZS AWF Biała Podlaska, tym razem podopieczni Krzysztofa Mistaka będą gościli zespół Politechniki Radom. Zapowiadają się wielkie sportowe emocje. Zarezerwuj sobie czas i przygotuj się na kapitalne widowisko. Mecz już w sobotę 24 września o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów. – Na naszych meczach nigdy nie brakuje emocji. Bądźcie razem z nami w sobotni wieczór – zachęca 19-letni skrzydłowy ŚKPR-u Kamil Rogaczewski, zdobywca historycznej, pierwszej bramki dla świdnickiej drużyny w I lidze.

  Radomianie, którzy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali w Ostrowie wymieniani są w gronie faworytów rozgrywek. Przed sezonem ekipę akademików zasilił nie tylko szkoleniowiec ze znanym nazwiskiem – Edward Strząbała, ale również cała plejada znanych graczy: między innymi Jura Hiliuk (były gracz Vive Kielce, klubów z Francji i Hiszpanii), Mindaus Tarcijonas (reprezentant Litwy, uczestnik Ligi Mistrzów), Filip Jarosz i Damian Misiewicz (obaj Stal Mielec), Maciej Sieczkowski (Azoty Puławy). W potyczce z Ostrowem nie zagrali jeszcze Hiliuk, Tarcijonas i Sieczkowski. Klub z Radomia nie zakończył procedury rejestracyjnej zawodników. Można się jednak spodziewać, że na mecz do Świdnicy przyjedzie już w najmocniejszym składzie i z jasnym celem: pewnego zdobycia dwóch punktów.

  Jak zwykle meczowi naszych szczypiornistów będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Między innymi: występy grupy cheerleaderek ze współpracującego z klubem Gimnazjum nr 4 w Świdnicy, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Posiadacze biletów i karnetów staną przed szansą wygrania talonów na usługi i towary Perfumerii internetowej www.perfumeria-swidnicka.pl, masarni Ciernie ze Świebodzic oraz Centrum Renesans. Łączna wartość nagród wyniesie ponad 200 złotych.

  ŚKPR Świdnica – AZS AWF Biała Podlaska sobota 24 września, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów. Bilety 7 złotych normalne, 3 złote ulgowe dla dzieci do lat 12

  Poprzedni artykułSiatkarki jednak w II lidze
  Następny artykułHojne dary dla dzieci na Litwie