Ostatnie dni zapisów na Książęcy Szkwał

  0

  Do 14 września przedłużony został termin zgłoszeń na IX Regaty Księstwa Świdnicko-Jaworskiego, które zostaną rozegrane w Sławie między 16 a 18 września.

  Do środy, do godz. 15.00 zgłoszenia przyjmuje Lokalna Organizacja  Turystyczna Księstwo Świdnicko-Jaworskie (tel. 074-852-02-90, ul. Wewnętrzna 2, 58-100 Świdnica, www.ks-j.pl). Deklaracja uczestnictwa w załączeniu.

  Przypominamy, że wpisowe od załogi biorącej udział w regatach, dzięki dofinansowaniu Gminy Miasto Świdnica, wyniesie w tym roku 80 zł. Trzydniowe wyżywienie to koszt 110 zł od osoby. Noclegi w cenie od 280 zł (czteroosobowe domki) i 320 zł (pięcioosobowe) za dwa noclegi z pełnym węzłem sanitarnym. Na regaty mogą się również wybrać kibice. Dla nich przewidziano możliwość korzystania ze sprzętu pływającego (rowery wodne) oraz wycieczki łodzią DZ po jeziorze. Na sobotę zaplanowano biesiadę żeglarską przy ognisku. Warto dodać, że armator jachtu SPIRITONE.PL (www.spiritone.pl) ufundował nagrodę główną dla sternika zwycięskiej załogi tegorocznych regat w postaci rejsu 20-metrowym aluminiowym jachtem ekspedycyjnym, przygotowanym do żeglugi w każdych warunkach klimatycznych. Nagroda do wykorzystania podczas jednego z trzech najbliższych rejsów: 1-11 października 2011 (Dublin – La Coruna), 12-22 października 2011 (La Coruna – Lizbona), 23 października – 2 listopada 2011 (Lizbona – Teneryfa). W ramach rejsu osoba ma zapewnione miejsce na jachcie, wyżywienie, ubezpieczenie, opłaty portowe. Nagroda nie obejmuje: przelotów i dojazdów, biletów wstępu (jeśli dotyczy), ubezpieczenia osobistego. Organizatorami Regat „Książęcy Szkwał 2011” są Lokalna Organizacja Turystyczna Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Świdnicki Klub Żeglarski Qbryg.

  Poprzedni artykuł„Lifting” powiatowych placówek oświatowych
  Następny artykułPiwo świdnickie już w czerwcu? [VIDEO]