Absurdalny, zwariowany i inteligentny

  0

  Rzut młotem w publiczność, bieg na sto metrów w tył przez płotki, skok w bok i skok w „bliż”, Mistrzostwa Świata w Bontonie czyli w dobrym wychowaniu, a tam poznacie mistrza świata w biegu na 100 metrów z ukłonami,  mistrza na 400 metrów z wizytami, obejrzycie 149 odcinek serialu „Życie erotyczne przedmiotów” oraz ekskluzywny wywiad z prezesem Stowarzyszenia Osób Mówiących Nie Na Temat i wiele, wiele innych fantastycznych historii! Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl w wyśmienitej obsadzie.

  „Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to zataczająca coraz szersze kręgi wśród polityków, artystów i biznesmenów organizacja, założona na początku wieku przez Jana Kazimierza Siwka i Arkadiusza Jakubika, a  także tytuł spektaklu, który jest artystycznym i politycznym manifestem założycieli tej organizacji. Przedstawienie „Sedno nie jest jedno czyli Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to absurdalny, zwariowany i inteligentny humor, wywodzący się z tradycji Monty Pythona.

  „Sedno nie jest jedno czyli Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na Temat” to półtorej godziny wspaniałej, inteligentnej zabawy, gwarantowanej przez doskonałą obsadę, którą stanowią: Tomasz Bednarek, Jacek Kawalec, Jacek Kopczyński, Tomasz Sapryk i Piotr Zelt.

  Scenariusz i reżyseria: Arkadiusz Jakubik Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Janusz Bogacki Scenografia: Wojciech Stefaniak Obsada: Tomasz Bednarek, Jacek Kawalec, Jacek Kopczyński,  Tomasz Sapryk, Piotr Zelt  Autor: Jan Kazimierz Siwek Kompozytorzy: Janusz Bogacki, Mariusz Dubrawski Reżyseria etiud filmowych: Przemysław Angerman, Mirosław Jakubik

  Spektakl zaplanowano na 29 września na godzinę 18:00. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury, Rynek 43.

  Poprzedni artykułPożegnanie pani Idalii [VIDEO]
  Następny artykułDla niepełnosprawnych i ofiar przemocy