Z mamą i tatą odkryj Świdnicę

  0

  Przez całe wakacje najmłodsi świdniczanie wraz z rodzicami poznawali swoje miasto. W sobotę, 20 sierpnia przedostatnia wycieczka z cyklu Z Mamą i Tatą odkrywam Świdnicę.

  W najbliższą sobotę rodzice ze swoimi pociechami będą mogli zwiedzić Kościół Pokoju. Natomiast na 27 sierpnia zaplanowano Vademecum małego podróżnika, czyli dlaczego i po co ludzie podróżują – zajęcia tematyczne w terenie z przewodnikiem. Spotkanie z przewodnikami w samo południe przy fontannie z Neptunem.

  Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 5-10 lat wraz z rodzicami na bezpłatne spacery po świdnickiej starówce. Na uczestników rodzinnych spacerów czeka wiele niespodzianek i tajemnic do odkrycia oraz mnóstwo ciekawych opowieści. Spotkanie z przewodnikami na świdnickim Rynku przy fontannie z Neptunem w wakacyjne soboty o godz. 12.00 – informuje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

  W ostatnią niedzielę wakacji, 28 sierpnia zaplanowano także wycieczkę dla dorosłych „Protestanci na Dolnym Śląsku” – zwiedzanie Kościoła Pokoju. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o protestantach i świdnickiej świątyni zapraszamy w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 16:00 pod fontannę z Neptunem.

  20 sierpnia

  „To cud architektury, wart jest złota całe góry!”

  Zwiedzanie z przewodnikiem Kościoła Pokoju, warsztaty.

  27 sierpnia

  „Na wycieczkę wyruszamy, w towarzystwie Taty, Mamy!”

  Vademecum małego podróżnika, czyli dlaczego i po co ludzie podróżują – zajęcia tematyczne w terenie z przewodnikiem.

  Poprzedni artykułWalczą o tytuł najpiękniejszej
  Następny artykułStrach na Grodzkiej [FOTO]