Magazyn Swidnica24.pl na zdrowie

  0

  Jak co tydzień przygotowaliśmy dla naszych Czytelników garść refleksji i informacji, które dają wytchnienie od codziennych newsów. Sobotni Magazyn Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn) wzbogacamy o jeszcze jedną propozycję. Od dzisiaj w każdą sobotę zachęcamy do wysłuchania audycji, przygotowanych przez doktor nauk medycznych Halinę Szymiec – Raczyńską w cyklu „Ścieżka zdrowia”. Pierwszy odcinek poświęcony jest problemom z kręgosłupem (dział Porady).

  Jak zawsze do Kuchni zaprasza nasza czarodziejka Penelopa, która tym razem zachęca do przyrządzenia kurek w śmietanie. W dziale Wywiad kolejną bohaterką cyklu „Tkanie życia” jest Alicja Żywicka, kobieta ciepła i serdeczna, twórczyni pierwszego w Świdnicy przedszkola integracyjnego.

  Jeśli mają Państwo dylemat, co by tu w weekend poczytać, zachęcamy do lektury niezwykłego reportażu autorstwa Świetlany Aleksijewicz „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”. Do sięgnięcia po historię II wojny światowej, widzianej oczami kobiet, zaprasza Wacław Piechocki (dział Książka). Ten sam autor rozprawia się w felietonie z leniami i… pracoholikami (dział Felieton).

  Nie brakuje oczywiście porad Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Danuta Mazur, jak zawsze rzeczowo, podpowiada, jak poradzić sobie z reklamacją na poczcie (dział Porady).

  Miłego weekendu!

  Poprzedni artykułŚcieżka zdrowia: Dbaj o kręgosłup
  Następny artykułWiększa kontrola przeciwpożarowa