Westerplatte przejezdna

  1

  Od środy, 20 lipca wraca ruch na remontowany odcinek ul. Westerplatte (na wysokości mostu). Dzięki temu kierowcy będą mogli korzystać z drogi wojewódzkiej, ale w ograniczonym zakresie. Roboty mają związek z budową dróg dojazdowych do powstającej właśnie Galerii Świdnickiej. Realizuje je i finansuje inwestor – firma Rank Progress.

  Ze względu na prowadzone prace ruch drogowy będzie się odbywać po jednej połowie jezdni ul. Westerplatte w obu kierunkach. Co oznacza, że kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami oraz z faktem, że będą się poruszać na sfrezowanej nawierzchni. Apelujemy o wolną i ostrożną jazdę. Na wyłączonej części jezdni rozpoczną się prace związane z budową ronda i drogi dojazdowej do Galerii Świdnickiej. Roboty potrwają około 1,5 miesiąca. Dalej będzie funkcjonowało oznakowanie objazdowe dla zamkniętej ulicy Śląskiej. Przyspieszą prace na ulicy Równej i Mieszka I. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy – mówi Jarosław Markowski, kierownik Referatu Dróg Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

  W związku z przywróceniem ruchu na ul. Westerplatte linie autobusowe nr 6, 8, 10, 12, 30, 60 wrócą do swoich pierwotnych przebiegów.

  [photospace]

  Poprzedni artykułDrogi z nową nawierzchnią
  Następny artykułEuphoria of Trance. Bilety rozlosowane