Euphoria of Trance ostatnie odliczanie

  14

  Świdnica po raz pierwszy rozbrzmi muzyką trance i vocal trance. Gwiazdy świdnickiej imprezy to Cosmic Gate, niemiecki zespół trance – hard trance, który tworzą dwaj muzycy: Claus Terhoeven i Stefan Bossems. Wspólnie nagrali 10 płyt i występują na największych imprezach na wszystkich kontynentach. Sied van Riel, to według dziennikarzy i wykonawców muzyki trance najbardziej obiecujący DJ ostatnich lat, wschodząca gwiazda, która już otworzyła sobie drzwi do najlepszych klubów i największych imprez świata.

  Euphoria of Trance to pomysł dwóch młodych fanów muzyki tanecznej Wojciecha Mendaka i Adriana Romana, którzy do idei zorganizowania wielkiego koncertu przekonali władze Świdnicy. – Liczymy, że wokół plenerowej sceny zgromadzą się też tłumy fanów spragnionych najlepszej muzyki. Przygotowaliśmy dla nich bezpieczną zabawę przez całą noc, łatwy dojazd, parkingi, gościnność i życzliwość mieszkańców – informują organizatorzy Euphori.

  Bramy zostaną otwarte 29 lipca 2011 o godzinie 18.00. Bilety w cenie 75 złotych normalny i 150 VIP do kupienia na www.ticketpro.pl

  Więcej szczegółów dotyczących imprezy na www.euphoriaoftrance.pl

  Poprzedni artykułSą pieniądze na usuwanie skutków powodzi
  Następny artykułRusza kontrola w Straży Miejskiej