Chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zapisz się do TEB Edukacja!

  0

  Szybki rozwój gospodarki i technologii wymusza na nas ciągłą aktywność. Aby odnosić sukcesy, musimy stale podnosić swoje kwalifikacje, wykształcenie i profesjonalne umiejętności, które zwiększają szansę na sukces zawodowy.

  Wybierając szkołę policealną warto zdecydować się taką, która obecna jest na rynku od wielu lat, dzięki czemu zdążyła wypracować rozpoznawalną markę. Takimi placówkami są bez wątpienia szkoły policealne TEB Edukacja, które działają od 17 lat w 50 miastach w całej Polsce.

  Szkoła policealna TEB Edukacja w Świdnicy to pewny wybór i wiele możliwości kształcenia również na bezpłatnych kierunkach. Naukę może podjąć każdy absolwent szkoły średniej. Kształcimy w trybie stacjonarnym i zaocznym na kierunkach rocznych i dwuletnich. Kształcimy m.in. techników: administracji, BHP, usług kosmetycznych i fryzjerskich, organizacji reklamy, informatyków, spedytorów, logistyków, wizażystki, masażystów, dekoratorów wnętrz, grafików komputerowych. Prowadzimy również nabór do bezpłatnego liceum ogólnokształcącego dla dorosłych.

  Chętnie wybierane są zawody medyczne takie jak: asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, czy opiekun medyczny. Cieszą się one dużą popularnością ze względu na bardzo dobre perspektywy pracy i ciekawe zatrudnienie.

  Wyróżnia nas wysoka jakość kształcenia, kompetentni i wykwalifikowani wykładowcy oraz nowoczesna baza dydaktyczna. Każdy ze słuchaczy ma możliwość zdobycia międzynarodowych certyfikatów, które podnoszą jego wartość na rynku pracy, jak również może skorzystać z darmowej oferty ogólnopolskiego Biura Karier TEB Edukacja.

  Działalności edukacyjna dopasowywana jest do potrzeb rynku pracy, który z roku na rok się zmienia. Ważny jest nie tylko dyplom ale również zaświadczenia o ukończeniu specjalistycznych kursów, które są dostępne w ofercie TEB Edukacja.

  TEB Edukacja

  ul. Ofiar Oświęcimskich 1
  58-100 Świdnica

  tel. 74 853 67 82

  [email protected]

  www.teb.pl

  artykuł sponsorowany

  Poprzedni artykułNoc w Muzeum już dziś
  Następny artykułSami zapracowali na boisko!