To jest plac budowy a nie plac zabaw

  10

  Niecierpliwią się dzieci i ich rodzice. Plac zabaw znajdujący się na placu św. Małgorzaty stoi od miesiąca przez nikogo nie użytkowany. Brama z informacją, iż to miejsce jest szczególnie niebezpieczne sforsowana została już kilkakrotnie. – Dzieci spragnione są zabawy, a w okolicy nie ma podobnego obiektu – tłumaczą rodzice swoje postępowanie i dodają – Nasza cierpliwość wisi na włosku.Jak mam dziecku wytłumaczyć, że nie wolno się tam bawić, skoro ono widzi tak świetnie wyposażony plac zabaw – mówi rozżalony pan Zbigniew.

  Dzieci będą musiały uzbroić się jeszcze w cierpliwość. – Budowa placu zabaw na pl. św. Małgorzaty nie została zakończona – wyjaśnia Agnieszka Dochniak z biura prezydenta i dodaje – Urządzenia nie są gotowe do użytku, nawierzchnia jest nie do końca wykonana, to nadal plac budowy, dlatego teren jest zamknięty.

  Finał prac zaplanowano na koniec czerwca, potem nastąpi odbiór techniczny i jak wszystko pójdzie z planem już na początku lipca najmłodsi będą mogli korzystać z atrakcji.

  [photospace]

  Poprzedni artykułZobacz zaćmienie księżyca
  Następny artykułDofinansują zakup podręczników