ŚKPR Świdnica zagra z …

  0

  Jak donosi wielkopolskisport.pl znany jest już podział zespołów na grupy w I lidze w sezonie 2011/2012. ŚKPR Świdnica trafi do grupy B „południowej”. Losowanie terminarza zaplanowano na sobotę 18 czerwca.

  Grupa A: GSPR Gorzów, Gaz-System Pogoń Szczecin, AZS PW Warszawa, Orlen II Płock, Techtrans Elbląg, Sokół Kościerzyna, Grunwald Poznań, SMS Gdańsk, Spójnia-Wybrzeże Gdańsk, Arot Astromal Leszno, Wolsztyniak, Zepter AZS UW Warszawa.

  Grupa B: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, Gwardia Opole, Olimpia Piekary Śląskie, KSSPR Końskie, ASPR Zawadzkie, AZS Politechnika Radom, Czuwaj Przemyśl, Viret Zawiercie, Ostrovia, ŚKPR Świdnica, AZS AWF Biała Podlaska, MTS Chrzanów.

  Ostateczny kształt grup rozstrzygnie się w środę po drugim dodatkowym barażu o grę w I lidze. Jeśli AZS AWF Biała Podlaska obroni czterobramkową przewagę wywalczoną w sobotę w Warszawie, zagra w grupie B. Jeśli z batali zwycięsko wyjdą gracze ze stolicy, akademicy trafią do grupy A, a do „naszej” grupy B przesunięty zostanie Arot Astromal Leszno. Bardziej prawdopodobny wydaje się ten pierwszy scenariusz, dlatego przedstawiamy zestaw grup zakładający awans szczypiornistów z Białej Podlaskiej.

  źródło www.skpr.swidnica.pl

  Poprzedni artykułZłap ostatnią szansę!
  Następny artykułNajładniejsze okno, balkon posesja