Najładniejsze okno, balkon posesja

  0

  To jeden z ulubionych konkursów świebodziczan. Mowa o miejskim konkursie promującym estetykę najbliższego otoczenia – „Najładniejsze okno, balkon i posesja”. Dbanie o własny ogród, posesję czy choćby mały, osiedlowy balkon to czasami ciężka praca, ale i ogromna przyjemność. Tym większa, gdy inni doceniają wysiłek. Dlatego z roku na rok coraz więcej mieszkańców Świebodzic zostaje nagrodzonych w konkursie, organizowanym przez samorząd.

  Kolejna edycja zabawy właśnie ruszyła. Konkurs potrwa do końca września. Specjalnie powołana komisja, złożona z radnych, przedstawicieli Urzędu Miejskiego, Zakładu Gospodarki Komunalnej i Spółdzielni Mieszkaniowej będzie oceniać zgłoszone przez mieszkańców najpiękniej ukwiecone miejsca.

  Kupon, za pośrednictwem którego możecie Państwo nadsyłać zgłoszenia, znajdziecie w najbliższym wydaniu Gazety Świebodzickiej, które ukaże się 24 czerwca. Kupon będzie drukowany przez kilka kolejnych wydań. Wypełniony kupon należy wrzucić do oznaczonej urny, która tradycyjnie będzie wystawiona na parterze Urzędu Miejskiego, Rynek 1.

  Informacje o konkursie na bieżąco będziemy zamieszczać na portalu miejskim oraz w gazecie. Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, dla zwycięzców i wyróżnionych będą atrakcyjne nagrody.

  Poprzedni artykułŚKPR Świdnica zagra z …
  Następny artykułDzień Przedsiębiorczości i Pracy już dziś