Strona główna Magazyn Świat na głowie czyli Magazyn Swidnica24.pl

Świat na głowie czyli Magazyn Swidnica24.pl

0

Nasz felietonista Wacław Piechocki ubiera w dżinsy Mojżesza, a Kamil Franczak, wokalista „Zero Procent”, relacjonuje kiczowatą rewię! Świat po prostu stanął na głowie i serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia spraw i rzeczy z tej właśnie perspektywy razem z Magazynem Swidnica24.pl (w menu pod hasłem Magazyn)

Odwołanie do Mojżesza oczywiście jest tylko zabawą, ale postać pojawia się nieprzypadkowo. Matuzalemowy wiek zaczynają bowiem osiągać dżinsy, bez których trudno już sobie wyobrazić świat. Wczoraj niebieskim spodnim dla poszukiwaczy złota stuknęło 138 lat. O niezwykłej historii zwykłych spodni w felietonie „Mojżesz też śmigał w dżinsach”.

Co natomiast robił Kamil Franczak wśród konfetti, sztucznych dymów i muzyki nie najwyższych lotów, serwowanej w Teatrze Buffo w Warszawie? Otóż poddawał się skutkom niedawno „nabytej” fascynacji  teatrem muzycznym. Zachwyt czy rozczarowanie? Warto sprawdzić.

Izabela Jankowska tym razem zachęca do sięgnięcia po powieść, a raczej długi powieściowy cykl, o dociekliwym urzędniku-detektywie z czasów carskiej Rosji. Polecamy także spotkanie z kolejnym bohaterem „Tkania życia”. O swoich marzeniach opowie Wojciech Rut. Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów doradza natomiast, jak się nie dać wrobić w niechcianą telewizje cyfrową. A na deser oczywiście Czary Penelopy, która otwiera sezon grillowy w swoim ogrodzie, obiecując już teraz, że będzie systematycznie podrzucać Państwu przepisy na dania oryginalne i zdrowe. Bo – jak przekonuje nasza czarodziejka, można grillować i zdrowo, i bez zbędnych kalorii. Tym razem rzecz o skrzydełkach i zbawiennych sałatkach.

Miłej lektury.

Poprzedni artykułTkanie życia: Wojtek Rut
Następny artykułO polityce parkingowej na sesji Rady Miejskiej