Najpiękniejsza jest 13-tka!

  5

  Studentka IV roku anglistyki, rodowita wałbrzyszanka, tryumfowała podczas wczorajszej gali Regionalnego Finału Miss Polonia 2011 w Świdnicy. Aneta Perwejnis pokonała 11 konkurentek i zdobyła tytuł Miss Regionu Wałbrzyskiego. Dalej powalczy w finale dolnośląskim.

  Aneta Perwejnis,  Miss Polonia 2011 Regionu Wałbrzyskiego

  I wicemiss została startująca z nr 7 Aneta Szwarczewska, Miss Publiczności i II wicemiss Olga Wierzchołowska (nr 2). Dziką kartę otrzymała kandydatka z nr 3 – Julita Kuriata. Podczas gali w teatrze miejskim jury oceniało pokazy 12 kandydatek w strojach wieczorowych, sportowych, kąpielowych i sukniach ślubnych. Wybory urozmaiciły występy taneczne Zespołu Carmen ze Świebodzic i koncert Zero Procent.

  Być może gali w świdnickim teatrze zabrakło rozmachu, ale to przedsmak kolejnych etapów. – Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w wyborach Miss Polonia, to była wspaniała przygoda – odpowiadała obsypana kwiatami i prezentami Miss Regionu wałbrzyskiego. – Mimo że byłyśmy dla siebie konkurentkami, panowała wspaniała, życzliwa atmosfera. Po raz pierwszy zdecydowałam się stanąć w szranki takiego konkursu i nie żałuję! Najpiękniejsza wałbrzyszanka chce w przyszłości być tłumaczem języka angielskiego, ale przy okazji myśli o modelingu.

  Miss i wicemiss otrzymały  w nagrodę m.in. biżuterię i kosmetyki.

  [photospace]

  Poprzedni artykułI liga, I liga Świdnica! [FOTO]
  Następny artykułMarsz dla rodziny