Miss Polonia w Świdnicy [ZOBACZ KANDYDATKI]

  30

  Już w przyszłym tygodniu poznamy najpiękniejszą kobietę Regionu Wałbrzyskiego. Galę finałową Miss Polonia 2011 wyborów regionalnych zaplanowano na 28 maja w teatrze miejskim w Świdnicy. Konkurs został poprzedzony castingami, organizatorzy przeprowadzili ich aż siedem, z czego jeden miał miejsce w Świdnicy.

  W finale zaprezentują się Anna Dworaźna, Olga Wierzchowłowska, Julita Kuriata, Ewelina Felusiak, Andżelika Sznajder, Aneta Szwarczewska, Dominika Bierda, Justyna Musiał, Ewa Musiał, Alicja Maciejowska i Aneta Perwejnis. Dziewczyny walczą nie tylko o tytuł, ale także o wspaniałe nagrody m.in. biżuterię firmy YES oraz kosmetyki ufundowane przez firmę Douglas.

  Bilety w cenie 25 złotych do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury, rezerwacja telefoniczna pod numerem telefonu 74/ 648 06 50. Początek Gali Finałowej, którą poprowadzi Marcin Mańka z Telewizji Polskiej, zaplanowano na godzinę 18:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Zero Procent.

  Już teraz na stronie internetowej organizatora wyborów regionalnych trwa głosowanie publiczności.

  Poniżej prezentujemy fotografie kandydatek do tytułu Miss Polonia 2011 Regionu Wałbrzyskiego. Dziękujemy organizatorom za udostępnienie zdjęć.

  Poprzedni artykułPierwsi przedsiębiorcy skorzystają z dotacji
  Następny artykułAndrzej Z. nie będzie ordynatorem?