Dzień Dziecka w Cinema City [WYGRAJ BILETY]

  2

  Kina Cinema City w całej Polsce zapraszają wszystkich najmłodszych na filmowy Dzień Dziecka! W weekend 28 – 29 maja oraz 1 czerwca na kinowym holu zacumują pirackie statki, wraz z Delfinem Plum milusińscy wyruszą na poszukiwania Wielkiej Fali, a Kung Fu Panda zabierze je w świat wielkich przygód.

  Na ekranach kin Cinema City bawić będą bohaterowie kolorowego podwórka, Gnomeo i Julia w wersji 3D. Zakochani w sobie po czubki krasnalich czapek stoczą prawdziwą walkę pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali zabierze widzów najdzielniejszy pływak mórz i oceanów Delfin Plum. Podczas swojej podmorskiej wyprawy udowodni, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie. A Smoczy Wojownik Po w bajce Kung Fu Panda spełniając marzenia i walcząc u boku największych mistrzów kung – fu będzie musiał sprostać wielu nowym obowiązkom.

  Oprócz repertuarowych atrakcji na naszych najmłodszych gości czekać będą również filmowe konkursy z nagrodami, zabawy i łakocie. W kinie Cinema City Wałbrzych na młodych widzów czekać będzie multum atrakcji: malowanie twarzy na pandę, nauka trzymania i jedzenia pałeczkami, puzzle z bohaterami z filmów do składania na tablicy magnetycznej, wyjaśnianie znaczeń chińskich znaków i układanie z nich własnych imion i innych wyrazów

  W specjalnie na tę okazję zaaranżowanym kąciku plastycznym w ruch pójdą wszelkie artykuły papiernicze: kredki, flamastry, pisaki, bloki rysunkowe i kolorowy papier. Dzieciaki wykorzystają swoją ogromną fantazję i wyobraźnię, tworząc prace związane z ulubionymi bajkami i ich bohaterami. W ten sposób powstanie wyjątkowa wystawa twórczości małych kinomanów, którą każdy będzie mógł podziwiać.

  Ponadto na małych i dużych wielbicieli smakołyków czeka masa przepysznych niespodzianek. Zadba o to firma Delecta, rozdając wszystkim łasuchom smakowity kisiel Fisiel.

  Dla Czytelników portalu internetowego Swidnica24.pl mamy do rozlosowania 2 podwójne zaproszenia na bajkę „Delfin Plum” do wykorzystania w dniach 30 maja – 2 czerwca 2011 r. w kinie Cinema City w Wałbrzychu.

  Na e-maile czekamy pod adresem [email protected] do piątku do godziny 18. W temacie prosimy wpisać “Delfin Plum”. Prosimy także o podanie numeru telefonu. Szczęśliwcy o wygranej zostaną powiadomieni telefonicznie.

  Poprzedni artykułPijany i agresywny tatuś
  Następny artykułPodzielili się darem życia