Antoni Macierewicz w Świdnicy

  47

  W miniony piątek – szwedzka para królewska, już jutro – prezydent RP Bronisław Komorowski, przedstawiciele rządu i samorządów całej Polski, szefowie ważnych instytucji i firm i… na tym nie koniec. Maj dla Świdnicy staje się miesiącem wizyt establishmentu. We wtorek 17 maja, na zaproszenie poseł Anny Zalewskiej, do naszego miasta przyjedzie Antoni Macierewicz, gwardianin prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

  Dla jednych niezłomny obrońca prawdy, dla innych polityk niebezpieczny. „Nie szło się z Antkiem dogadać, bo podejrzenia przesłaniały mu jasność widzenia. Wszędzie dostrzegał frakcje i spiskujące koterie. Oczywiście przeciw niemu.” – komentował współpracę z Macierewiczem w czasach KOR śp. Jacek Kuroń. Ten wieloletni poseł i były minister spraw wewnętrznych w rządzie Jana Olszewskiego, zasłynął jako autor „listy Macierewicza” (zawierającej informacje o rzekomej współpracy z organami PRL znanych polityków, w tym Lecha Wałęsy), likwidator WSI,  teraz z zapałem walczy o wyjaśnienie przyczyn katastrofy w Smoleńsku.

  Antoni Macierewicz 17 maja o 11.00 spotka się ze studentami PWSZ w Wałbrzychu, od 14.30 przyjedzie do Świdnicy. Tutaj o 17.00 w Klubie Bolko rozpocznie się jego spotkanie z mieszkańcami. Na 19.00 zaplanowano kolejne – z Klubem „Gazety Polskiej” w kościele pw. św. Krzyża.

  asz

  foto www.antonimacierewicz.pl

  Poprzedni artykułPierwsze trojaczki w świdnickim szpitalu
  Następny artykułNieskuteczni prezydenci i burmistrzowie [FOTO]