Refleksyjnie z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Jak w każdą sobotę zapraszamy Państwa w świat refleksji, dobrej lektury, kulinarnych fantazji i rzeczowych, życiowych porad. Warto odetchnąć od codziennego biegu, zatrzymać się i tym razem – powspominać. O sile wspomnień w cotygodniowym felietonie pisze Wacław Piechocki, zapraszając do podróży w przeszłość przy zachowaniu jednak zasad bezpieczeństwa. Izabela Jankowska poleca „Miłość w czasach zarazy”, powieść Gabriela Garcii Marqueza o miłości, która może się spełnić nawet u kresu życia, a jej siłą są właśnie wspomnienia.

  Penelopa w swojej czarodziejskiej kuchni także wspomina – swoją wspaniałą babcię, która przekazała jej miłość do gotowania. Tyle że nasza czarodziejka do owej spuścizny jak zawsze podchodzi z fantazją i własnym pomysłem.

  Kamil Franczak na dobre wsiąkł w świat musicalu za sprawą własnego udziału w takim przedsięwzięciu. Tym razem chce przekonać, że nawet plastikowa muzyka w wydaniu na żywo jest atrakcyjna, a rzecz dotyczy scenicznej, polskiej wersji hitu dla młodzieży High School Musical. Na ziemię sprowadza natomiast Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, która doradza, jak nie dać się wpuścić w maliny w szale przedświątecznych zakupów.

  Magazyn Swidnica24.pl znajdą Państwo jak zawsze w menu w zakładce Magazyn. Zapraszamy!

  Poprzedni artykułCóż warte są wspomnienia?
  Następny artykułGrafiki w bibliotece