Rajd Świdnicki. Będą utrudnienia

  8

  Od piątku do niedzieli (8-10 kwietnia) zaplanowano rozegranie 39. edycji Rajdu Świdnickiego-Krause – II rundy Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2011 r. oraz II i III rundy Rajdowego Pucharu Polski. W związku z zawodami kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami. Będą one obowiązywały od piątku do niedzieli (8-10 kwietnia).

  Utrudnienia dla kierowców:

  • W Rynku zlokalizowany zostanie start i meta. W związku z tym od godz. 12.00 w piątek, 8 kwietnia do niedzieli, 10 kwietnia zakaz parkowania będzie obowiązywał przy ul. Pułaskiego (odcinek od skrzyżowania z ul. Środkową do Rynku) oraz przy ul Długiej (odcinek od skrzyżowania z ul. Trybunalską do Rynku). Do kierowców apelujemy o zwolnienie miejsc parkingowych w tym rejonie.
  • Na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zlokalizowane zostanie „miasteczko rajdowe”. W związku z tym od piątku, 8 kwietnia od godz. 8.00 do niedzieli, 10 kwietnia – późnych godzin wieczornych – wyłączona zostanie z ruchu ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej i ul. Śląska (odcinek od ul. Sprzymierzeńców do ul. Zielonej).

  Utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej:

  • W sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia linie autobusowe nr 50 i 52 nie będą obsługiwały następujących przystanków: Niepodległości, Pionierów Ziemi Świdnickiej oraz Śląska-OSiR.

  Z utrudnienia przepraszamy!

  Stefan Augustyn

  rzecznik prasowy

  Urzędu Miejskiego w Świdnicy

  Poprzedni artykułAfera hazardowa umorzona, Chlebowski oświadcza
  Następny artykułRada Powiatu o finansach